web analytics

Tag Archives: diyet programları

DİYET PROGRAMLARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN ALTIN KURALLAR

bireysel diyet programlari DİYET PROGRAMLARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN ALTIN KURALLARDünyada en önemli sağlık sorunlarından birisi haline gelen şişmanlık sorunu ile birçok ülke mücadele etmekte ve sağlık sektöründe önemli bir miktar bu sektöre gitmektedir. İnsanların son yıllarda daha çok şişmanlaması ve daha çok kilo almasının sebepleri bugün halen incelenmektedir. Aşırı kilolar ile birlikte gelen hastalıklar arasında, kalp, tansiyon, damar hastalıkları gibi rahatsızlıkların bulunduğu düşünüldüğünde fazla kiloların sadece dış görünüşte değil vücut sağlığında da olumsuz etkileri bulunduğu görülebilir. Ayrıca aşırı kilolu insanların diğer kişilere göre günlük yaşantısında birçok eylemi gerçekleştirmekte zorlandığını da görebiliriz. Birçok diyet programı olmasına ve her gün yeni bir program çıkmasına rağmen insanların kilolarından kurtulamamalarını şu nedenler ile açıklayabiliriz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (8 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)

SAĞLIKLI ZAYIFLAMA VE ŞOK DİYET LİSTELERİ

saglikli zayiflama SAĞLIKLI ZAYIFLAMA VE ŞOK DİYET LİSTELERİSağlıklı bir zayıflama takvimine girmek ve şok diyet listelerinden uzak durmak, vücut sağlığınız için uygulamanız gereken ilk adımlar olmalıdır. Genellikle birçok internet sitesinde karşılaşacağınız kontrolsüz şok diyet listeleri, hem sağlıksız kilo kaybını hem de verilen kiloların daha hızlı bir biçimde alınmasını sağlayacaktır. Diyette önemli olan hızlı kilo kaybı değil sağlıklı zayıflama olmalıdır.
Klasik diyet hatalarından birisi öğünleri aç geçirmek ve sadece salata tarzı besinleri tüketmektir. Zayıflamada önceliğiniz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)