web analytics

Tag Archives: sağlıklı zayıflama

1 ayda 5 kilo verdiren diyet

Tüm ziyaretçilerimize merhaba,

Bir süredir sizlere diyet önerileri sunmamıştık. Ramazan boyunca yemekleri fazla kaçırıp kilonuzu kontrol edemediyseniz bu diyet tam size göre. 5-10 kilo fazlası olan bayanlar bu diyeti rahatlıkla uygulayabilirler. Bu diyet sayesinde 1 ay içerisinde tam 5 kilo verebilirsiniz. Sağlıklı zayıflama için bu diyet tam size göre.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (17 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 4 votes)
Gelen aramalar: 1 ayda 5 kilo verdiren diyet,ayda 5 kilo verdiren diyet,1 ayda 5 kilo,1 ayda 1diyet

Zayıflarken Nelere Dikkat Etmeliyiz

SaglikliZayiflama dikkat edilmesi gerekenler Zayıflarken Nelere Dikkat EtmeliyizÖzellikle yaz aylarına yaklaştığımız bu zamanlarda birçok kişinin derdinin zayıflamak olduğunu görebiliyoruz. Özellikle bayanlar zayıflamak için türlü yollara başvurabiliyorlar. Zayıflamak için sağdan soldan edindiğiniz bilgiler sizin daha da kilo almanıza sebep olabilir. Genel olarak aşırı kilo problemi olmayanlar yediklerine dikkat ederek, internet üzerinden yada medya aracılığıyla edindiği bilgileri

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (10 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Gelen aramalar: zayflarken nelere dikkat edilmeli

Sağlıklı Kilo Vermenin Püf Noktaları

saglikli kilo verme Sağlıklı Kilo Vermenin Püf NoktalarıKış aylarında fazla kilolarımız akla gelmez ama yazın yaklaşmasıyla birlikte telaş da başlar. Güzel bir vücut hayal etmek, ideal kiloya ulaşma isteği her zaman bizi kilo verme yöntemlerine iter. Peki kilo verirken neye dikkat etmeliyiz? Kilo vermekteki amacımız ruhen ve bedenen bizi mutlu edecek sonuçlara ulaşmaktır. Mutlu olmanın ilk aşaması pozitif düşünmektir. Sürekli kiloları dert edip, tamamen yemekten uzaklaşmak çoğu zaman da aç kalmak, yapılacak en büyük yanlıştır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (10 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Gelen aramalar: kilo vermenin püf noktaları,saglikli kilo verirken neye dikkat etmeliyiz

Sağlıklı Zayıflama Adına Öğütler

saglikli zayiflama ogutler Sağlıklı Zayıflama Adına ÖğütlerSağlıklı zayıflama yöntemleri ile istenmeyen kilolardan kurtulmak çok kolay. Bilinçli verilen kiloların asıl hedefi sağlığın kazanılmasıdır. Vücuttaki fazla kilolar, hareketsiz yaşam tarzı ve düzensiz beslenme alışkanlıkları çeşitli hastalıklara yol açar. Günümüzde sıklıkla dile getirilen aynı zamanda Dünya Sağlık Örgütünün birinci gündem konusu olan hastalık, obezitedir.

Vücutta sağlığı kötü yönde etkileyecek düzeyde yağ birikimi olarak tanımlanan bu hastalık bedene verdiği zarar ile farklı hastalıkların oluşmasına sebebiyet verir. En başta ölüm tehlikesi arz eden diyabet hastalığı ile direkt bağlantılıdır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.7/10 (7 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 4 votes)