web analytics

Tag Archives: yeşil çay

Tok Tutan Yiyecekler

Kilo vermek istiyorsunuz fakat bir türlü başarılı olamıyor musunuz? Başladığınız her diyet yarım mı kalıyor? Herhangi bir diyet programına gerek kalmadan, tok kalarak zayıflayabilirsiniz. Bünyenizi tok tutan yiyecekler sayesinde açlık hissetmeyecek, aynı anda fazla yağlarınızdan kurtulacaksınız. Yağ yakmak için aşağıdaki besinleri kararında tüketmeniz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.8/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 1 vote)
Gelen aramalar: tok tutan yiyecekler

BU BESİNLER İLE KOLAYCA ZAYIFLAYIN

Zayıflama programları, diyet listeleri, haplar ve diğer şeyler… Tüm bunlar sizi yoruyor ve rahatsız ediyorsa beslenme alışkanlıklarınızı değiştirerek, hem aç kalmadan hem de yeterince besin tüketerek zayıflayabilirsiniz. Doğru beslenme alışkanlığı ile kilolarınızı kontrol altına alabilir ve kısa sürede aynalar ile dost olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece hangi besinden ne kadar tüketeceğinizi bilmek.

greyfurt 150x150 BU BESİNLER İLE KOLAYCA ZAYIFLAYINGreyfurt: Yapılan araştırmalarda yemeklerden önce bir bardak greyfurt suyu ya da bir adet greyfurt tüketimi ile ayda 2 kilo verilebileceği ortaya çıkarıldı. Greyfurt un içinde yer alan bazı maddeler sebebiyle iştahınız azalacak ve daha az yemek tüketimi yapacaksınız.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (14 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)