web analytics

Tag Archives: zeytinyağı

Yemeklerde Yağ Kullanımı

zeytinyagi-2

yaglar Yemeklerde Yağ KullanımıTürk mutfağının zenginliği ile hep övünürüz. Etli yemeklerimiz, zeytinyağlılarımız gibi. Fakat yemeklerde kullandığımız yağların fayda ve zararları hakkında hiç bilgi edindiniz mi?

Sağlıklı beslenmenizde tükettiğiniz yağların çok büyük önemi vardır. Özellikle yemek ve salatalarda kullandığınız ve faydalı diye bildiğiniz yağların aslında

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/10 (8 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)
Gelen aramalar: Hayvansal bitkisel katı yağlar mail

BU BESİNLER İLE KOLAYCA ZAYIFLAYIN

Zayıflama programları, diyet listeleri, haplar ve diğer şeyler… Tüm bunlar sizi yoruyor ve rahatsız ediyorsa beslenme alışkanlıklarınızı değiştirerek, hem aç kalmadan hem de yeterince besin tüketerek zayıflayabilirsiniz. Doğru beslenme alışkanlığı ile kilolarınızı kontrol altına alabilir ve kısa sürede aynalar ile dost olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece hangi besinden ne kadar tüketeceğinizi bilmek.

greyfurt 150x150 BU BESİNLER İLE KOLAYCA ZAYIFLAYINGreyfurt: Yapılan araştırmalarda yemeklerden önce bir bardak greyfurt suyu ya da bir adet greyfurt tüketimi ile ayda 2 kilo verilebileceği ortaya çıkarıldı. Greyfurt un içinde yer alan bazı maddeler sebebiyle iştahınız azalacak ve daha az yemek tüketimi yapacaksınız.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (14 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)