web analytics

Hadise Diyeti – 3 ayda 13 Kilo

Sanatçı Hadise’nin son dönemde verdiği kilolar herkesin dikkatini çekmiş durumda. Geçtiğimiz yaz kiloları yüzünden ağır eleştiriler alan Hadise anlaşılan kilo vermek için sağlam irade göstermiş. Hadise 3 ayda 13 kilo vererek fazla kilolarından kurtulduğunu söylüyor. Peki Hadise 3 ayda nasıl 13 kilo verdi? Hadise fazla kilolarından nasıl kurtuldu? Hadise’nin kendi ağzından son dönemde nasıl zayıfladığını sizlere aktarıyoruz.

Öncelikle kilo vermek için irade şart. Gerçekten zayıflama istediğinize karar verdiyseniz bunun için sağlam bir irade göstermelisiniz. Her gün kilonuzu ölçmeli ve kendinize hedef koymalısınız. Haftanın 5 günü spor yapmalısınız. Fazla kiloluysanız 1 saat 45dk’ya kadar spor yapabilirsiniz. Ama öncelikli amacınız yağlarınızdan kurtulmak olduğu için kardiyo yaparak yağ yakmalısınız. Bu aşamada ağırlık çalışmak yanlıştır. Yağları yakarak kasları ortaya çıkarmalıyız.

 1. Kilo vermek için irade
 2. Haftanın 5 günü spor ( bu konuyla ilgili yazıyı okuyabilirsiniz, zayıflama hareketleri)
 3. Kızartma, ekmek, makarna, patates vb. karbonhidratlardan uzak durmak

Kilo vermek istiyorsanız, şunun ucundan biraz yiyeyim, azıcık şundan atıştırayım gibi kaçamaklardan uzak duracaksınız. Öncelikle kendinizi kilo vermek için hazır hissetmelisiniz.

Kilonuzu her gün yazın. Her gün düzenli olarak tartılarak vücudunuzdaki değişimleri gözlemleyin, bu size moral verecektir. Kilonuz için kendinize hedefler belirleyin ve ona ulaşmaya çalışın.

Haftanın 5 günü spor yaparak yağları eritmeye odaklanmalısınız. Amacımız yağ yağmak. Spor esnasından şekeriniz düşüyorsa yarım muz yiyebilirsiniz. Bunun haricinden muz, armut gibi meyveler yerine, yeşil elma, çilek, yeşil gibi besinler tüketebilirsiniz. Spor sırasında 1.5lt su tüketmeye çalışın.

Yediklerinize ekstra özen gösterin. Kızartma, ekmek, makarna, patates vb, karbonhidratlardan uzak durun.

İşte Hadise Diyeti

Sabah; Beyaz omlet ile hafif bir kahvaltı, yağsız süt ( 0.1-0.2)

Ara öğünler; Yeşil çay ( zayıflama çayı tarifi ), sade kahve, 2-3 adet badem yada fındık. Çerezden kesinlikle uzak duruyoruz.

Öğle; Diyet yoğurt, türlü yemek, dengeli ve kararında yemek.

Akşam; Hafif bir sebze yemeği, asla karbonhidratlı ve yağlı yemek tüketilmemelidir.

( Metabolizmayı Hızlandıran Çorba Tarifi )

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (24 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 4 votes)
Hadise Diyeti - 3 ayda 13 Kilo, 6.3 out of 10 based on 24 ratings Gelen aramalar: hadise diyeti,hadise boy kilo,hadisenin diyeti,hadisenin boyu ve kilosu,hadise diyeti 13 kilo,hadisenin kilosu,hadise boy kilo 2014,hadise diyet listesi,hadise boy ve kilo 2014,hadisenin diyet listesi

One Response to Hadise Diyeti – 3 ayda 13 Kilo

 1. Mehtap Beril diyor ki:

  Hadise’de bir çok ünlü gibi yeni nesil lpg uygulamasını kullanmış sanırım yok sa bu kadar hızlı kilo vermek kolay değil :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>