web analytics

Hızlı Zayıflama Yöntemleri

HIZLI ZAYIFLAMA YÖNTEMLERİ

Başlığın sizi cezbettiğinin farkındayım ama bu yazıda 1 haftada 10 kilo verme gibi bir yöntem okumayacaksınız. Eğer herhangi bir yerde bu tarz bir yazı okursanız, lütfen o sayfayı hemen kapatın. Sağlığınızla oynanmasına izin vermeyiniz. Belirli dönemlerde stres veya farklı etkenlerden dolayı hızlı kilo

almış olabilirsiniz. Sizi rahatsız edecek bir göbek şişkinliği oluşmuş olabilir. Kimi zaman hızlı kilo vermek

için tatil planı, düğün hazırlığı ya da başka bir sosyal program etken olmaktadır. İşte bu tip durumlarda sizin imdadınıza yetişecek bir takım hızlı zayıflama yöntemleri vardır. Burada asıl olan konu sağlığı hiçe saymadan hızlı zayıflama yöntemlerini uygulayabilmektir. Şok diyetlere rağbet etmemek ve kontrolsüz diyet yapmamak en temel kuraldır.

Hızlı zayıflama yöntemleri için tüm bunların yanı sıra bir takım alışkanlıklar değiştirilerek adeta bir taşla iki kuş vurabilmek mümkündür. Hayata katılacak iyi ve hızlı alışkanlıklar sayesinde istenilen forma ulaşmak daha kolay ve sağlıklı olacaktır. Zayıflamanıza katkı sağlayacak birkaç faktörü size önerebiliriz.

Hızlı zayıflama yöntemlerine dahil olacak kurallar:

  • Kahvaltı yapmadan zayıflama ihtimali düşünülmemelidir. Özenli ve dikkatli şekilde kahvaltı yapılmalıdır.
  • Ara öğün meyve ya da yoğurt tüketimi iyi tercihtir. Aynı zamanda bitki çayı ile birkaç tane badem, ceviz, fındık tüketimi de iyi ara öğün olabilecektir.
  • Yağlı besin grupları ile karbonhidrat grubu gün içerinde aynı dönemde tüketilmemelidir.
  • Hızlı zayıflama yöntemlerinde olmazsa olmaz altın kural yapılacak egzersizlerdir. Mümkünse kardiyo çalışmaları yapılmalı ve kaslar uyarılmalıdır. Bu sayede yağ yakımı tavan yapacaktır.
  • Alkol ve gazlı içeceklerden uzak kalarak karaciğer yorulmamalıdır.
  • Lif bakımından zengin bitkisel gıdalara yönlenmek gereklidir.
  • Fazla tuz tüketimi, alınan suyu vücutta tutabilir ve ödemlere neden olabilir. Bu durum genel sağlık açısından sorun teşkil edebileceği gibi kilo vermeye de engel olacak önemli bir konudur.

Yorumlarınız bizim için çok önemlidir. Lütfen bizleri yorumsuz bırakmayanız. En azından yazıyla ilgili birkaç düşüncenizi belirtiniz.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (10 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 4 votes)
Hızlı Zayıflama Yöntemleri, 7.6 out of 10 based on 10 ratings Gelen aramalar: hizli zayiflama yöntemleri,hzl zayflama yntemleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>